Lietošanas noteikumi


Ikviens, kurš ir reģistrēts Flirtic.lv, piekrīt noteikumiem un apņemas tos izpildīt.

Vietnes izmantošanas kārtība

Flirtic.lv pakalpojumi ir bezmaksas (izņemot papildus pakalpojumi) un to izmantošana notiek pēc principa "kā ir". Flirtic.lv īpašnieki neatbild par sekām, kas radušies portāla lietošanas rezultātā. Flirtic.lv īpašnieki ir tiesīgi mainīt noteikumus nepieciešamības gadījumos. Izmaiņas būs publicētas šajā lapā.

Tie, kuri atsakās ievērot Flirtic.lv noteikumus, lūdzam neizmantot Flirtic.lv pakalpojumus. Tie kas neievēros šos noteikumus - uzņemas visu atbildību. Virtuālā valūta, kura palika bloķētam Flirtic.lv lietotājam netiks atgriezta.

Gadijumā, ja Flirtic.lv īpāsnieki nevēlas sniegt pakalpojumu, kādam konkrētam lietotājam, viņiem ir tiesības bloķēt kontu, pie tam bloķēšanas iemeslu nav obligāti jāpaskaidro.

Lietojot portālu ir aizliegts savā anketā ievietot datus un/vai bildes no cita cilvēka. Katram lietotājam drikst būt tikai viens konts. Papildkonti tiek bloķēti bez bridinājuma.

Aizliegts sūtīt piramīdveida vēstules (Laimes vēstules u.c.). Aizliegts sūtīt firmu, preču vai pakalpojumu reklāmu, lietojot pastu, savu kontu, komentārus un forumu.

Aizliegts sūtīt nepieklājīgas, draudošas un apvainojošas vēstules un komentārus pa pastu, kā arī forumā vai pievienojot fotogrāfijas komentāros. Aizliegts reģistrēt kontus, kuru logins satur nepieklājīgus vārdus, apvainojumus vai neētiskos izteicienus. Aizliegts arī izplatīt reliģisko un rasistisko propagandu, kā arī citas neētiskas un likumiem pretrunīgas lietas. Lietojot Flirtic.lv pakalpojumus, jābūt pieklājīgiem pret citiem portāla lietotājiem.

Aizliegts konta apskatīšana uc ar programmām un skriptiem.

Aizliegts mēģināt iekļūt cita lietotāja kontā vai kādā citā veidā apdraudēt Flirtic.lv lietotāju privāto dzīvi, kā arī bojāt iespēju ērti lietot portālu.

Noteikumu neievērošanas gadījumā atkarīgi no pārkāpuma lieluma pārkāpejam tiks pielietots sods. Par nenozīmīgu noteikumu neievērošanu lietotājs var saņemt brīdinājumu no moderatora. Moderatora aizrādījumi vai brīdinājumi netiek apstrīdēti. Lielu pārkāpumu gadījumos portāla Flirtic.lv lietotāja kontu bloķē bez brīdinājuma un bez iespējas atjaunot kontu.

Datu apstrāde

Piekrītot portāla Flirtic.lv noteikumiem lietotājs dod tiesību izmantot viņa atvērto informāciju, tās ir fotogrāfijas un citi personiski dati

1. Ar mērķi Flirtic.lv pakalpojumu izmantošanai.
2. Ar mērķi iepazīt pakalpojumus, kas ir orientēti konkrētam patērētāju lokam, tas ļaus Flirtic.lv un partneriem pieņemt labākos lēmumus, kas ir ērtāki un personīgāki.
3. Flirtic.lv mērķi nepārkāpj morāliskas un ētiskas normas un Latvijas Republikas likumdošanu, kā arī darbojošos normatīvos aktus.

Izmantojot Flirtic.lv pakalpojumus vai pielikumus, lietotājs piekrīt piešķirt savus datus trešām personām, kuras piedalās pakalpojumu apstrādē(neskaitot Flirtic.lv īpašniekus un piederīgos dotajam uzņēmumu koncernam). Noraidījuma gadījumā no augstāk pieminētiem nosacījumiem, lietotājs atsakās tāpat no piedāvātā pakalpojuma.

Flirtic.lv īpašnieki garantē, ka neizdarīs pieejamo informāciju par Tevi, esošās fotogrāfijas, kuras atrodas portālā, ja tās pārkāps Latvijas Republikas likumdošanu.

Piekrītot portāla noteikumiem lietotājs dod tiesības Flirtic.lv uz reklāmu saturošu īsziņu izsūtīšanu, kā arī uz e-pastu reklāmu vēstuļu izsūtīšanu no Flirtic.lv vai partneru.

Flirtic.lv īpašnieki garantē, ka nepiešķirs nevienam lietotāju e-pastus vai viņu personiskos datus, saskaņa ar augstāk pieminētu punktu (2.)

Fotogrāfiju pievienošanas kārtība

Pornogrāfiskas un erotiskās fotogrāfijas ir kategoriski aizliegtas. Robežu, kad pozu vai izskatu var nosaukt par erotisku, nosaka moderators. Aizliegtas rupjas un apvainojošas fotogrāfijas un paraksti zem tām, kā arī fotografijas kuras propogandē vardarbību, rasizmu (pat joka). Piemēram, notemēts ierocis uz kādu ir nepieņemami.

Aizliegtas fotogrāfijas, kur ir attēloti cilvēki, lietojot narkotiskās vielas vai alkoholu un cigaretes. Moderators drīkst aizliegt bildi, kur acīm redzamais alkoholiskais reibums un/vai alkohola/cigarešu propogandējošais apraksts. Bildes ar kaņepu lapām arī ir narkotiku propoganda.

Aizliegtas bērnu fotogrāfijas. Bērnu fotogrāfija ir bildes, kurās persona ir jaunāka par 14 gadiem.

Aizliegtas fotogrāfijas, kuras satur reklāmu, kā arī parakstā zem fotogrāfijas. Pie reklāmas tiek pieskaitītas arī tās fotogrāfijas, kurās ir firmas vai fotostudijas logo uz fotogrāfijas malas. Ja Face.lv lietotāja logins un viņa konts nesatur reklāmu, tad ir atļauts šo loginu pielietot arī fotogrāfijā un aprakstā zem tās, kā īpašniekam, tā arī fotogrāfijas autoram. Piemēram, zem fotogrāfijas var uzrakstīt "made by...". Uz bildes ir aizliegta autortiesību zīme ©.

Vienu un to pašu fotogrāfiju Tu vari pievienot tikai vienu reizi.

Aizliegtas bildes, kuras tiek aizsargātas ar autortiesībām, kā arī aizliegts ir pievienot svešas fotogrāfijas. Aizliegtas bildes, uz kuram ir personas, kuras nav atļāvušas ievietot šo fotogrāfiju, kā arī aizliegts pievienot bildes, kurās ir detaļas, kuras tiek aizsargātas ar autortiesībām (foni, logo un citi). Aizliegtas fotogrāfijas, kur nav redzami cilvēki, kā piemēram, attēloti dzīvnieki, ziedi, utt.

Gadījumos ja autortiesības tiek pārkāptas, lūdzam griezties pie tā lietotāja, kurš izvietoja fotogrāfiju Flirtic.lv. Ja vienoties neizdodas, rakstiet atbalsta dienestam, pievienojot pie vēstules nokopētā veidā savu iepriekšējo korespondenci kopā ar konta īpašnieka datiem, kur izvietotas fotogrāfijas (tajā skaitā vēstuļu sūtītāju vārdus, kā arī vēstuļu nosūtīšanas laiku vēstules virsrakstā). Ja manīsiet, ka Jūsu fotogrāfiju izmanto bez atļaujas, tad lūdzam sūtīt norādi uz pārkāpēja kontu ar piezīmi "pārkāpējs" un norādi uz īstā fotogrāfijas īpašnieka kontu ar piezīmi "konta īpašnieks". Pievienojiet ari norādes uz visām fotogrāfijām un kontiem, kurus tas skar.

Ja uz fotogrāfijas attēlotais cilvēks vai fotogrāfijas autortiesību īpašnieks nav devis atļauju publicēt fotogrāfiju un izvīrzīja pretenzijas, par iespējamām problēmām - pilnā mēra atbild persona, kura pievienoja šo fotogrāfiju savam kontam.

Datus, kurus var izmantot pārkāpēja identificēšanai, sniegsim saskaņā ar likumiem atiecīgai valsts vai pilsētas pārvaldei. Pievienojot fotogrāfiju, padomā arī par to, ka moderātori var aizliegt arī tās fotogrāfijas, kuras nebūs pieskaitāmas nevienam iepriekš minētajam punktam, taču pēc sava satura vai nepieklājīgas formas var kādam kaitēt.

Foto atbilstību noteikumiem nosaka Flirtic.lv moderators.