saura


Anketa

Saite uz anketu:
20. Oktobris, Tirana, Albania
Bija online mazāk nekā dienu atpakaļ
Viņa ir VIP lietotājs. Uzdāvini viņai VIP »

viņas dāvanas

 • Teo   28, Tirana, Albania
  Gezuar ditelindjen zmr , uroj me gjith zemer nje jete te gjate dhe te jesh e lumtur ! :*
  20.10.2019 - 02:14
 • Teo   28, Tirana, Albania
  vec shtohen zemrat luv luv :*
  30.05.2019 - 14:17
 • Bizi   39, London, United Kingdom
  Hi :)
  02.05.2019 - 17:58
 • Teo   28, Tirana, Albania
  opo leku leter ketej :P ma more shpirtin me kete tekniken lol , po e kompensoj edhe pse 2 te shko m shum .. luv luv :***
  08.04.2019 - 16:18